Το υδραυλικό γυναικολογικό χειρουργικό τραπέζι TF, το σώμα, η στήλη και η βάση είναι όλα κατασκευασμένα από ανοξείδωτο χάλυβα, με υψηλή μηχανική αντοχή, αντοχή στη διάβρωση και ευνοούν τον καθαρισμό και την απολύμανση.
Αυτό το υδραυλικό γυναικολογικό χειρουργικό τραπέζι διατίθεται στάνταρ με στήριγμα ώμου, ιμάντα ώμου, λαβή, στήριγμα ποδιών και πετάλια, λεκάνη βρωμιάς με φίλτρο και προαιρετικό φως γυναικολογικής εξέτασης.
Το ύψος του υδραυλικού γυναικολογικού χειρουργικού τραπεζιού μπορεί να ρυθμιστεί με πεντάλ και η κλίση του κρεβατιού μπορεί να ρυθμιστεί κουνώντας τη λαβή.
Όταν πατηθεί το φρένο, η σταθερή βάση στο κάτω μέρος της κλίνης χαμηλώνει, γεγονός που αυξάνει την επιφάνεια επαφής με το έδαφος και διασφαλίζει τη σταθερότητα της κλίνης.
Χρησιμοποιείται ευρέως στη γυναικολογία, τη μαιευτική, την ουρολογία και την ορθοπρωκτική χειρουργική.
1. Υλικό από ανοξείδωτο χάλυβα
Το κύριο σώμα, τα πλευρικά κιγκλιδώματα, η στήλη ανύψωσης και η βάση του υδραυλικού γυναικολογικού χειρουργικού τραπεζιού είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο χάλυβα 304, με υψηλή μηχανική αντοχή, αντοχή στη διάβρωση και εύκολο καθάρισμα.
2. Ευρεία επιφάνεια τραπεζιού
Το πλάτος της επιφάνειας του υδραυλικού γυναικολογικού χειρουργικού τραπεζιού μπορεί να φτάσει τα 600 mm, κάτι που είναι πολύ φιλικό προς άτομα συγκεκριμένου σωματότυπου και βελτιώνει την άνεση.
3. Ευέλικτα αξεσουάρ
Εκτός από το στάνταρ στήριγμα ώμων, διατίθενται επίσης προαιρετικά ιμάντες ώμων, λαβές, στηρίγματα ποδιών, πετάλια ποδιών, λεκάνη απορριμμάτων και φως γυναικολογικής εξέτασης.
4. Μοναδικό Σταθερό Πόδι
Το μοναδικό σταθερό πόδι χειρουργικού τραπεζιού αυξάνει την περιοχή επαφής με το έδαφος και εξασφαλίζει τη σταθερότητα της υδραυλικής γυναικολογίας.
Παράμετροι
| Μοντέλο στοιχείου | Υδραυλικό Γυναικολογικό Χειρουργικό Τραπέζι TF |
| Μήκος και πλάτος | 1800mm * 600mm |
| Υψόμετρο (πάνω και κάτω) | 900mm / 680mm |
| Τρέντελμπουργκ/Αντίστροφη Τρέντελμπουργκ | 8°/ 20° |
| Πίσω πλάκα (πάνω και κάτω) | 70°/ 11° |
| Δυναμικό | 220V/110V |
| Συχνότητα | 50Hz / 60Hz |
| Στρώμα | Στρώμα χωρίς ραφές |
| Κύριο Υλικό | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίου | 173 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
SπρότυποΑξεσουάρ
| Οχι. | Ονομα | Ποσότητες |
| 1 | Υποστήριξη βραχίονα | 1 ζευγάρι |
| 2 | Λαβή | 1 ζευγάρι |
| 3 | Πλάκα ποδιών | 1 τεμάχιο |
| 4 | Στρώμα | 1 σετ |
| 5 | Λεκάνη απορριμμάτων | 1 τεμάχιο |
| 6 | Σφιγκτήρας στερέωσης | 1 Ζεύγος |
| 7 | Πατερίτσα γονάτου | 1 Ζεύγος |
| 8 | Πετάλι | 1 Ζεύγος |