Το ηλεκτρικό γυναικολογικό τραπέζι εξέτασης FD-G-1 χρησιμοποιεί υλικά υψηλής αντοχής και είναι ανθεκτικό στη διάβρωση, γεγονός που συμβάλλει στον καθημερινό καθαρισμό και την απολύμανση του νοσοκομείου.
Η ανύψωση της επιφάνειας του εξεταστικού τραπεζιού, η γωνία της πλάτης και της βάσης των ποδιών μπορούν να ρυθμιστούν μέσω του ποδοδιακόπτη.
Τα αξεσουάρ είναι πλήρη και υπάρχουν στηρίγματα ώμων, ιμάντες ώμου, ιμάντες καρπού, λαβές, στηρίγματα ποδιών και λεκάνες βρωμιάς με σουρωτήρια ως στάνταρ.
Η βάση του γυναικολογικού εξεταστικού τραπεζιού υιοθετεί μια δομή σε σχήμα U, η οποία παρέχει χώρο για την κίνηση των ποδιών και των κάτω άκρων για την καθημερινή εργασία του γιατρού.
Αυτό το χειρουργικό κρεβάτι ιατρικής γυναικολογικής εξέτασης, όχι μόνο κατάλληλο για γυναικολογικές εξετάσεις, αλλά και για ανδρική ουρολογία
1.Αφρώδες στρώμα χωρίς ραφές
Το στρώμα χύτευσης του ηλεκτρικού γυναικολογικού τραπεζιού εξέτασης χρησιμοποιεί την τελευταία λέξη της τεχνολογίας αφρισμού χωρίς ραφή, η οποία βελτιώνει σημαντικά την άνεση του ασθενούς.
2.Ανθεκτικό στη διάβρωση υλικό
Όλο το κάλυμμα του ηλεκτρικού γυναικολογικού εξεταστικού τραπεζιού είναι κατασκευασμένο από ανώτερα υλικά, τα οποία είναι ανθεκτικά στη διάβρωση, εύκολα στον καθαρισμό και την απολύμανση.
3. Ποδοδιακόπτης
Εξοπλισμένο με ποδοδιακόπτη, ελέγχει ευέλικτα τις διάφορες κινήσεις του τραπεζιού μαιευτικής εξέτασης.
4.Ευέλικτα αξεσουάρ
Εκτός από το στάνταρ στήριγμα ώμων, διατίθενται επίσης προαιρετικά ιμάντες ώμων, λαβές, στηρίγματα ποδιών, πετάλια ποδιών, λεκάνη απορριμμάτων, γυναικολογικός φωτισμός εξέτασης ή καρέκλα ιατρού.
Παράμετροι
| ΜοντέλοΕίδος | FD-G-1 Ηλεκτρικό Γυναικολογικό Τραπέζι Εξέτασης |
| Μήκος και πλάτος | 1800mm * 550mm |
| Υψόμετρο (πάνω και κάτω) | 950mm / 680mm |
| Τρέντελενμπουργκ / Αντίστροφη Τρέντελενμπουργκ | 14°/ 17° |
| Πίσω πλάκα (πάνω και κάτω) | 60°/10° |
| Σύστημα ηλεκτροκινητήρα | Jiecang |
| Δυναμικό | 220V/110V |
| Συχνότητα | 50Hz / 60Hz |
| Συμπαγής ισχύς | 1,0 KW |
| Μπαταρία | Ναί |
| Στρώμα | Στρώμα χωρίς ραφές |
| Κύριο Υλικό | ABS |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίου | 150 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
SπρότυποΑξεσουάρ
| Οχι. | Ονομα | Ποσότητες |
| 1 | Υποστήριξη βραχίονα | 1 ζευγάρι |
| 2 | Πλάκα ποδιών | 1 Σετ |
| 3 | Στρώμα | 1 σετ |
| 4 | Λαβή | 1 ζευγάρι |
| 5 | Ποδοδιακόπτης | 1 Σετ |